INFORMACE

Potřebuji pro dítě potvrzení o seřízení vázání. Vystavíte mi ho?

Potvrzení o seřízení Vám samozřejmě rádi vystavíme. Toto potvrzení je při půjčení lyžařského setu nebo lyží (pro děti i pro dospělé) v naší půjčovně zdarma. V případě půjčení samotných bot jde o placený úkon. Pro případ, že budete vyžadovat potvrzení o seřízení a budete si půjčovat pouze samotné lyže, budeme potřebovat pro seřízení alespoň jednu z Vašich lyžařských bot. Vázání seřizujeme na moderním, plně elektronickém diagnostickém stroji Wintersteiger, který je kalibrován podle příslušných náročných evropských norem. Seřizovací stroj Vám vytiskne i potvrzení (protokol) o seřízení a testu bezpečnostního vázání .

Co všechno musím předložit a zaplatit, abych si mohl u Vás něco půjčit?

Obecně je podmínkou předložit dva platné doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas), uhradit půjčovné (nájemné) za sjednanou dobu půjčení a složit zálohu ve výše podle aktuálního ceníku.

Co si mám, až k Vám půjdu, vzít s sebou?

Pokud si hodláte půjčit boty, doporučujeme Vám přijít si je osobně vyzkoušet. Každý výrobce bot má trochu jiný tvar vnitřní botičky a boty vybrané pouze podle jejich čísla Vám nemusí úplně sedět. Ideální je zkoušet boty rovnou s ponožkami v kterých chcete na horách sportovat.
Pokud si chcete půjčit:
1. pouze lyže, vezměte si s sebou (kvůli seřízení vázání) jednu ze svých lyžařských bot.
2. pouze boty, doneste si vlastní lyže - nastavíme a seřídíme Vám zdarma vázání

Pokud chcete půjčit lyže pro někoho jiného, nezapomeňte zjistit jeho tělesnou výšku, přesnou váhu a lyžařské schopnosti. Bez těchto údajů není možné provést přesné seřízení vázání.

Pokud dorazíte osobně, můžete se zvážit a změřit u nás.